Uzaydaki Efsanevi Oyun

OGame Turkey Online Uzay Oyunu

OGame İmparatorluğunu Kur

OGame Nedir?

OGame, bir metin tabanlı kaynak yönetimi ve uzay savaşları temalı çok oyunculu online tarayıcı oyunudur. OGame birçok ülkede yerel dilleriyle oynanmaktadır. Nadir durumlar hariç hiçbir ülkede farklılık yoktur.

OGame Oyunu

OGame, bir oyuncunun ilk multiplayer oyunuysa yeni bir oyuncu için başlangıçta kafa karıştırıcı olabilir. Biz hem yeni başlayanlar hem de tarayıcı oyunu deneyimi olmayan gruplar için daha keyifli ve kolay bir biçimde OGame hakkında her şeyi öğrenmeniz için elimizden geleni yapıyoruz..

Hızlı OGame

OGame Turkey oyunu normal oyuna göre oyun hızı ve filo uçuş hızı arttırılmış bir ogame oyunudur. Bulunduğunuz evrende çeşitli etkinlikler sayesinde hızlı bir şekilde gelişeceğiniz ve yine hızlı bir şekilde filo sahibi olup düşmanlarınıza diz çöktürebileceğiniz hızlı ogame oyunudur.

Haberler

20.01.2021

Yeni Dünyalara Açılan Kapı!

OGame, yeni dünyalara açılan kapın: Uzayda imparatorluğunu oluştur, ittifaklar kur ve heyecan verici uzay savaşlarını deneyimle.


Yeni evren ve yeni modüllerle klasik ogame oyunu heyecanına sende katıl.

OGame Hızlı Başlangıç

OGame’in en büyük özelliklerinden biri, sabit ve bu en iyi diyebileceğimiz bir stratejisi olmaması, sonuçta binlerce oyuncu oynuyor ve herkesin kendine göre değişik düşünceleri oluyor. Ama başlangıç aşamasında daha hızlı gelişebilmeniz için bazı tavsiyelerimiz olacak.


1. Yağmacı: Bu taktik ile istatistiklerde üst sıraları zorlamak daha kolay, ama gerçek anlamda ve doğru uygulayabilmek için çok zaman ayırmak gerekir.


2. Madenci: Madencinin ilk amacı tüm kaynaklarını yeni maden yapımı için harcamak olmalı. Bu aşamada gemi ve bilimsel araştırma için kaynak harcanması tavsiye edilmez.


3. Karışık Taktik: Noob (çaylak) Koruması dolayısıyla bu taktiği uygulamak daha kolaydır. Noob yağmacılara fazla hareket alanı bırakmaz, puanı yüksek oyuncuların da gezegenleri genelde zaten çok iyi korunur.


4. Hızlı Başlangıç: Bunun için sıkı sinir sistemi ve oyuna çok sık girmek lazım.

Soru - Cevap

Oyuna Nasıl Üye Olabilirim?

Resmi sitemize girmeniz, bilgileri doldurmanız ve gerekli üyelik formunu tamamlamanız gerekiyor. Bundan sonra oyuna katılmış oluyorsunuz

01

Oyun Üyeliğimi Nasıl İptal Edebilirim?

Oyun yöneticisine bildirmeniz halinde oyun üyeliğiniz iptal edilir ve hesabınız silinir.

02

Nasıl Hızlı Gelişebilirim?

Hızlı gelişmeniz için düzenli olarak etkinlikleri takip ederek ve Karanlık Madde temin ederekte daha hızlı gelişebilirsiniz.

03

Aktif Olamadığımda Hesabım Ne Olur?

Hesabınız 7 gün ve üzeri aktif olmadığında inaktif duruma düşer ve tatilde olsa bile her Cuma 21:00'da tatilden çıkar.

04

Bağlantılarımız

İletişim bilgileri

İletişime geçmek isterseniz aşağıdaki bilgilerle bize ulaşabilirsiniz.

Telefon

+90 537 616 30 81

Lokasyon

Türkiye

E-Mail

admin@ogameturkey.com

2004 - 2022 - OGame TURKEY - Tüm Hakları Saklıdır.